اصلاح سهمیه کنکور شهرستان کوهپایه مطالبه جدی مردم است
اصلاح سهمیه کنکور شهرستان کوهپایه مطالبه جدی مردم است
امام جمعه کوهپایه گفت: رفع تبعیض در سهمیه کنکور و اصلاح سهمیه بندی و رفع این ظلم فاحش، مطالبه جدی مردم و دانش آموزان شهرستان کوهپایه است.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: رعایت تناسب جرم و مجازات، اصل مسلم در وضع قوانین دنیوی است.

امام جمعه کوهپایه عنوان کرد: اثر وضعی گناه و جرم، در بعضی از گناهان و خطاها، در دنیا اجتناب ناپذیر و قانون قراردادی، لازمه زندگی اجتماعی است به گونه ای که شاید قانون بد از بی قانونی بهتر است.

جمیاری بیان داشت: جبران اعمال انسان، از جایی که به فکر انسان نیز خطور نمی کند و آثار احترام به پدر و مادر، در دنیا محسوس و ملموس است.

وی افزود: حذف تجملات در مراسم فاتحه خوانی و تهیه بسته های گران قیمت، رسم و سنت خوبی نیست که باید از آن اجتناب کرد و هزینه آن را صرف امور خیریه کرد.

علی اکبر جمیاری اذعان کرد: ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، بالذات جز حسن و نیکی نیست، اگر عیبی هست از اهمال کاری مسئول خائن و غیر متعهد است.

امام جمعه کوهپایه گفت: ایران اسلامی با شکست هیمنه فراعنه و استکبار، هر روز مقتدرتر از گذشته قله های پیروزی و موفقیت را پشت سر می گذارد.

جمیاری تصریح کرد: موضوع جمعیت و جوانی جمعیت با راهکارهای کاهش سن ازدواج و عدم سخت گیری های واهی، اشتغال و ارائه تسهیلات وام ازدواج آسان، اولویت اول مردم و مسئولین است.

وی در پایان میلاد حضرت فاطمه را تبریک گفت و اعلام کرد: رفع تبعیض در سهمیه کنکور و اصلاح سهمیه بندی و رفع این ظلم فاحش، مطالبه جدی مردم و دانش آموزان شهرستان کوهپایه است.

انتهای پیام/ ج ی