پیش‌بینی طوفان و گرد و خاک برای شرق اصفهان
پیش‌بینی طوفان و گرد و خاک برای شرق اصفهان
کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز دوشنبه تا سه شنبه ابرناکی، مه آلودگی، بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف و وزش باد شدید و در برخی مناطق مستعد شرقی طوفان و گردوخاک پیش بینی می شود.

مینا معتمدی در گفت وگو با خبرنگار اخبارکوهپایه اظهار کرد: بررسی آخرین خروجی مدل های هواشناسی بیانگر سکون و پایداری جو تا روز دوشنبه برروی استان است، به تدریج از دوشنبه شاهد نفوذ سامانه ناپایدار خواهیم بود.
کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: بر این اساس تا دوشنبه وضعیت جوی در اکثر مناطق  استان صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد ملایم  پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: در مناطق مرکزی، صنعتی و کلانشهر اصفهان در برخی ساعات شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهیم بود، از روز دوشنبه  تا سه شنبه ابرناکی، مه آلودگی، بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف و وزش باد شدید و در برخی مناطق مستعد شرقی طوفان و گردوخاک پیش بینی می شود.
معتمدی عنوان کرد: با خروج این سامانه بامداد روز چهارشنبه کاهش محسوس دمای هوا پیش بینی می شود.
کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: دمای هوای  اصفهان در گرمترین ساعت ۲۱ و کمترین دما فردا صبح چهار درجه خواهد بود؛ گرمترین شهر استان خور و بیابانک با دمای ۲۷ درجه و سردترین نقطه استان بویئن میاندشت با منفی یک درجه خواهد بود.

انتهای پیام/ج ز