توقیف محموله ۵۰ میلیاردی کالای قاچاق
توقیف محموله ۵۰ میلیاردی کالای قاچاق
جانشين فرمانده انتظامي استان از کشف محموله 50 ميليارد ريالی انواع قطعات يخچال و فريزر قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد رضا هاشمی فر اظهار داشت: در پی خروج از جاده یک دستگاه کامیونت ایسوزو در یکی از محورهای مواصلاتی بخش میمه در شهرستان شاهین شهر، مأموران پلیس به محل اعزام که پس از امداد رسانی به خودروی مذکور مشخص شد راننده فاقد بارنامه می باشد.
این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از هماهنگی قضائی و طی بازرسی از قسمت بار کامیون مذکور تعداد ۶۰۰ قلم قطعات مربوط به یخچال فریزر، شامل کپسول گاز یخچال، کمپرسور، دستگاه وکیوم و فیلتر یخچال به همراه ۱۰۹ بسته کاغذ خام عکاسی که همگی فاقد مدارک قانونی و گمرکی بودند کشف شد.
سردار هاشمی فر با بیان اینکه اقلام کشف شده به سازمان املاک تملیکی استان تحویل داده شد، خاطر نشان کرد: ارزش این اقلام ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است که در این رابطه فرد متخلف به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا به عنوان یکی از عوامل اصلی اخلال در تولید داخلی و نظام اقتصادی کشور از شهروندان خواست اخبار خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ز