شهرستان کوهپایه، مقصد بیست و هشتمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان
شهرستان کوهپایه، مقصد بیست و هشتمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان
بیست و هشتمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان و شورای اداری استان از ساعات ابتدایی صبح امروز ۱۳ دی ماه در شهرستان کوهپایه آغاز شد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان شهرستان کوهپایه، بازدید از پل راه آهن مزرعه شور و مجموعه کارگاهی سجزی، بازدید از زمین احداث دهکده لجستیک، بازدید از پروژه نهضت مسکن ملی تودشک و روستاهای سیل‌زده شمال جندابه، ملاقات مردمی، دیدار با نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان و برگزاری شورای اداری مشترک استان و شهرستان کوهپایه بخش‌هایی از برنامه‌های دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در این سفر شهرستانی است.
در روزهای اخیر نشست بخشداران، شهرداران، دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان کوهپایه، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار و بیش از ۳۰ مصوبه در راستای عمران و آبادانی شهرستان اتخاذ شد.
همچنین با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان کوهپایه برگزار شد که حاصل آن ۲۰ مصوبه اختصاصی در راستای رونق و رفع موانع تولید و ۵ مصوبه عمومی بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز استاندار اصفهان را در دیدار با نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان کوهپایه همراهی خواهد کرد.
معاونین استاندار اصفهان ضمن حضور در ملاقات مردمی در شورای اداری مشترک استان و شهرستان نیز حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/ ز