قتل همسایه به دلیل اختلاف با همسایه بر سر جای پارک
قتل همسایه به دلیل اختلاف با همسایه بر سر جای پارک
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از دستگيري فردي که همسايه خود را با چاقو به قتل رسانده بود خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ حسین ترکیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: روز چهارشنبه بیستم دی ماه  یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فرماندهی انتظامی استان اصفهان تماس گرفته و از نزاع و درگیری  شدید بین دو شهروند خبر می دهد که متعاقب آن واحد گشت پلیس در محل حضور یافته و مشاهده می کند مردی  ۳۵ ساله براثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و قاتل نیز از محل متواری شده است.
وی گفت: با کشته شدن این شهروند پرونده برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی استان ارجاع و تیمی مجرب از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی این پلیس تحقیقات در این خصوص را آغاز کردند .
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: در بررسی ها علمی و تخصصی صورت گرفته توسط کارآگاهان مشخص شد قاتل  و مقتول هر دو با هم همسایه  بوده که همیشه بر سر جای پارک خودرو با هم اختلاف داشتند و روز حادثه نیز به همین دلیل با هم درگیر شده بودند.
ترکیان افزود: با تلاش شبانه روزی و اقدامات هوشمندانه ماموران سرانجام سرنخ هایی از حضور قاتل در استان قزوین به دست آمده و سریعا تیمی عملیاتی با اخذ نیابت قضائی به این استان اعزام و در یک عملیات ضربتی متهم را پس از ۴ روز از ارتکاب قتل دستگیر و به پلیس آگاهی اصفهان منتقل کردند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم پس از مواجهه با مستندات و مدارک متقن پلیس لب به اعتراف باز کرده و گفت؛ در روز حادثه همسایه ام مانند همیشه بر سر جای پارک خودرو با من درگیر شده و شروع به گفتن ناسزا و کلمات رکیک کرد و من هم که دیگر تحمل شنیدن حرف هایش را نداشتم و خونم به جوش آمده بود چاقوی ضامن داری که بیشتر اوقات در جیبم بود را در آورده و چند ضربه به او زدم و پس از آن به سرعت محل را ترک کرده و به ترمینال رفتم و سریعاً بلیطی به مقصد استان قزوین گرفتم تا در منزل اقوامم پنهان شوم که تنها چند روز بعد ماموران پلیس به سراغم آمدند و دستگیرم کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در خاتمه خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات و اعتراف صریح  متهم به قتل  همسایه خود وی به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شده و با حکم قاضی روانه زندان شد.

انتهای پیام/ ز