جمیاری: امروز قدرت خدا و دست خدا را در غزه مشاهده کردیم
جمیاری: امروز قدرت خدا و دست خدا را در غزه مشاهده کردیم
امام جمعه کوهپایه گفت: امروز قدرت خدا و دست خدا را در غزه مشاهده کردیم، حقانیت مردم مظلوم ومقتدر غزه برهمه معلوم شد.

به گزارش اخبارکوهپایه؛ حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر اظهارکرد: تقوا، صرفاً یک حرف و شعار نیست، تقوا الزامات ویژه ای دارد چراکه «فان الشاهد هوالحاکم» در دادگاه عدل الهی حاکم و شاهد یکی است.
امام جمعه کوهپایه ادامه داد: تقوای عملی و جبران کاستی ها وگناهان، اصل تقوا وپرهیزکاری است ماه رجب، ماه سرعت گرفتن به سوی تقوا، مغفرت وبهشتی شدن است.
جمیاری افزود: امروز قدرت خدا و دست خدا را در غزه مشاهده کردیم، حقانیت مردم مظلوم ومقتدر غزه برهمه معلوم شد.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه بیان کرد: با تشکر از انهدام مقر تروریست ها در عراق و پاکستان اعلام میکنیم که تروریست در هیچ کجا امنیت ندارد، تروریست ها را در هر کجا باشند در هم خواهیم کوبید.
امام جمعه کوهپایه بیان کرد: باز تأکید میکنم که در پذیرایی مراسم های فاتحه خوانی به خرما و چای بسنده شود و حتماً در برنامه ها حضور واعظ و امام جماعت مسجد، دیده شود؛ نکته دیگر اینکه در نگهداشتن عزا برای رعایت حال دیگران و شادی و ازدواج جوانان این امر، طولانی نشود.
علی اکبرجمیاری گفت: میلاد امام جواد(ع) این پیام را برای ما دارد که باید در مساجد و همه عرصه های اجتماعی جوان گرایی و رعایت حال نوجوانان و جوانان اولویت دارد.
وی در ادامه افزود: میلاد حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر را گرامی میداریم، همه باید در خدمت پدران و مادران و حتی پدران و مادران آسمانی باشیم و آن ها را احترام و اکرام کنیم.
انتهای پیام/ ج ف