دستگیری بیش از هزار نفر قاچاقچی و معتاد در اصفهان
دستگیری بیش از هزار نفر قاچاقچی و معتاد در اصفهان
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگيري بيش از هزار نفر قاچاقچي، خرده فروش و معتاد متجاهر با اجراي مرحله چهارم طرح آرامش در شهر در سراسر استان خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد نیکبخت بیان کرد: چهارمین مرحله از طرح آرامش در شهر با هدف برخورد ضربتی با قاچاقچیان ،خرده فروشان مواد مخدر وهمچنین جمع آوری معتادان متجاهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در سرسر شهرستان های استان به مدت ۲ روز به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در این مرحله از طرح تعداد با دستور قضائی از ۳۱۰ منزل، مغازه، باغ واماکن آلوده به مواد مخدر بازرسی بعمل آمد و در نهایت هزار و ۲۰ نفر قاچاقچی، خرده فروش و معتاد متجاهر دستگیر و ۱۲۰ کیلو انواع مواد مخدر نیز کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان عنوان کرد: ۱۲ نفر از دستگیر شدگان قاچاقچی عمده مواد مخدر، ۳۱۱ نفر خرده فروش و ۶۹۷ نفر نیز معتاد متجاهر بودند که قاچاقچیان و خرده فروشان به مرجع قضائی و معتادان متجاهر نیز برای درمان به مراکز ترک اعتیاد تحویل شدند.

نیکبخت اظهار داشت: پلیس در طول ماه های اخیر توانسته با نظارت های دقیق و رصد هوشمندانه و برخورد های بهنگام و ضربتی خود ضربه مهلکی بر قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر آورد و در ادامه نیز از شهروندان می خواهیم همچنان به ما در این امر یاری داده و اخبار و گزارش های خود از فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را از طریق تماس  با شماره تلفن ۱۱۰ به  و یا شماره تلفن ۲۱۸۲۵۴۶۲ ستاد خبری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به ما اطلاع دهند.
انتهای پیام/ ز