قهرمانی تیم اکادمی والیبال کوهپایه در مسابقات والیبال بانوان شهرستان ورزنه
قهرمانی تیم اکادمی والیبال کوهپایه در مسابقات والیبال بانوان شهرستان ورزنه
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورزنه از دو رویداد فرهنگی ورزشی خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه، در راستای گرامیداشت چهل و پنجمین سالگزد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ارتقاء نشاط و سلامت اجتماعی، به همت و همکاری اداره ورزش و جوانان، هیأت والیبال و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان (حوزه خواهران)، یک دوره مسابقه والیبال ویژه بانوان با حضور ۱۰ تیم از شهرستانهای ورزنه، هرند و کوهپایه در محل سالن ورزشی شهدای کفران برگزار شد، در پایان این رقابتها تیم آکادمی والیبال کوهپایه و تیم آکادمی والیبال هرند به ترتیب مقامهای اول دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
گفتنی است: در پایان این دوره از مسابقات از تیمهای اول و دوم و تیم والیبال کفران به عنوان تیم برتر اخلاق، و همچنین از برترین بازیکن به لحاظ فنی با اهداء جوایز نقدی،کاپ و لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد.

اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان ادارات شهرستان ورزنه

مسابقات فوتسال کارکنان ادارات گرامیداشت دهه فجر در شهرستان ورزنه با قهرمانی تیم فرهنگیان الف به کار خود پایان داد.

در راستای گرامیداشت چهل و پنجمین سالگزد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه فوتسال ویژه کارکنان ادارات با حضور ۸ تیم از شهرستانهای ورزنه، هرند و کوهپایه در محل سالن ورزشی تختی ورزنه برگزار شد.
بنابراین گزارش: در این دوره از رقابتها تیمهای شرکت کننده در دو گروه ۴ تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند؛ که درپایان تیم فرهنگیان الف به مقام قهرمانی و تیم دادگستری شهرستان به مقام نائب قهرمانی دست یافتند.
گفتنی است: در آیین اختتامیه مسابقات مذکور که در روز شنبه ۲۱ بهمن ماه با حضور اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان، اصغری رئیس اداره آموزش و پرورش و ریاست و اعضاء هیأت فوتبال شهرستان در محل سالن تختی برگزار شد؛ از دو تیم قهرمان و نائب قهرمان، داوران، پزشکیاران و کلیه کسانی که در امر برگزاری این دوره از مسابقات تلاش کردند، تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/ ز