به دغدغه‌های آموزش و پرورش استان اصفهان پرداخته خواهد شد
به دغدغه‌های آموزش و پرورش استان اصفهان پرداخته خواهد شد
منتخب مردمی اصفهان، جرقویه، کوهپایه، هرند و ورزنه گفت: برخی از مشکلات آموزش و پرورش استان نیازمند آن است که در تهران یا ازطریق مجلس یا رایزنی با وزارت آموزش و پرورش پیگیری شود.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، رسول بخشی، منتخب مردمی اصفهان، جرقویه، کوهپایه، هرند و ورزنه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در نشست صمیمانه مدیرکل آموزش و پرورش استان با منتخبین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی از مشکلات آموزش و پرورش استان نیازمند آن است که در تهران یا ازطریق مجلس یا رایزنی با وزارت آموزش و پرورش پیگیری شود که انشاالله بنده به سهم خودم انجام وظیفه خواهیم کرد.
وی ادامه داد: ازجمله این موارد که دغدعه مجموعه مدیریت اموزش و پرورش استان است، مسأله کیفیت مدارس و کلاسهای آموزشی است، موضوع پایین بودن حقوق معلمین نیز از دیگر دغدغه‌هایی است که به آن پرداخته خواهد شد.
بخشی اذعان داشت: به طورکلی و با استماع نظرات مدیریت محترم آموزش و پرورش استان، دغدغه اصلی مسئولین آموزش و پرورش اصفهان این است که علیرغم وجود پتانسیل‌های بسیار بالای آموزشی در اصفهان، اما از سوی مسئولین توجه مناسب و در شأن صورت نپذیرفته است.
منتخب مردمی اصفهان، جرقویه، کوهپایه، هرند و ورزنه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اضافه کرد ازجمله مواردی که ضرورت دارد مورد بررسی قرارگیرد، موضوع ضعف عدالت آموزشی و توزیع نسبتا نامناسب امکانات و نیروهای آمورشی و تربیتی در برخی از مدارس است که با همت مسئولین قابل حل است.
وی تصریح کرد: ممکن است در برخی مدارس، همه سمت‌ها و پست‌های اداری و آموزشی و تربیتی دارای نیرو باشند ولی در برخی دیگر از مدارس، برخی از این پست‌ها خالی هستند که بررسی خواهد شد.
انتهای پیام/ ز