عاملان ۴۰ فقره سرقت تلفن همراه در اصفهان دستگیر شدند
عاملان ۴۰ فقره سرقت تلفن همراه در اصفهان دستگیر شدند
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان گفت: 2 سارق موبايل قاپ که در ايام نوروز اقدام به 40 فقره سرقت گوشي تلفن همراه از شهروندان کرده بودند در عمليات ضربتي کارآگاهان دستگير شدند.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان و شکایت مال باختگان، موضوع با حساسیت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: در این خصوص تیم ویژه ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی تحقیقات خود را در خصوص پرونده مذکور آغاز و با اقدامات تخصصی و هوشمندانه ۲ سارق که به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت از شهروندان می کردند را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه به ۴۰ فقره سرقت تلفن همراه در شهر اصفهان اعتراف کرده و تحقیقات در این زمینه کماکان ادامه دارد.
این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست، هنگام صحبت کردن با گوشی تلفن همراه در معابر عمومی کاملا مراقب اطراف باشند و در صورت مواجه شدن با این سارقان از درگیر شدن با آن ها اکیدا خودداری و در اسرع وقت مشخصات ظاهری و در صورت امکان شماره پلاک موتورسیکلت یا خودروی آن ها را به پلیس اطلاع دهند ضمن این که شماره سریال تلفن همراه خود را در جایی یادداشت کنید تا در صورت سرقت بتوان آن را ردیابی کرد.
انتهای پیام/ ز