جایگاه معلمان در بستر جامعه نهادینه و آحاد مردم این مقام را گرامی بدارند
جایگاه معلمان در بستر جامعه نهادینه و آحاد مردم این مقام را گرامی بدارند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: بایستی سیاست کلی آموزش و پرورش به نحوی برنامه‌ریزی شود تا جایگاه معلم در بستر جامعه نهادینه و آحاد مردم این مقام را گرامی بدارند.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان یکشنبه بیست و ششم فروردین ماه در یکصد و هفتاد و هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به پیروزی رزمندگان اسلام در مقابل کفر، استکبار و صهیونیست جهانی، اظهار کرد: به لطف خداوند متعال عملیات شب گذشته ایران اسلامی موفق و مقتدرانه انجام و پیروزی عظیمی نصیب اسلام، مسلمین و انقلاب اسلامی شد.
وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی در پیشگاه خداوند متعال محبوب است زیرا در برابر کفر و نفاق ایستادگی کرده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان عنوان کرد: بدون شک این پیروزی نتیجه خون شهیدان والامقام ما است.
جان‌نثاری خاطرنشان کرد: به برکت خون سردار شهید سلیمانی و سردار شهید زاهدی، صهیونیست در جهان رسوا شد و همین مورد پیروزی عظیمی است.
وی در بخش دیگر سخنان خود در رابطه با تکریم مقام معلم، گفت: در میان منتخبین معلمان نمونه استان، نمایندگانی از تمامی شهرستان‌های استان حضور داشته باشند و شرایط هر شهرستان نسبت به خود مقایسه شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار کرد: بایستی سیاست کلی آموزش و پرورش به نحوی برنامه‌ریزی شود تا جایگاه معلم در بستر جامعه نهادینه و آحاد مردم مقام معلم را گرامی بدارند.
جان‌نثاری عنوان کرد: طبق نظرسنجی و افکارسنجی‌ها فرهنگیان و معلمان در صدر آماری هستند که مردم به آنها در امور مختلف بالأخص امور اجتماعی رجوع می‌کنند.
وی ادامه داد: از این رو بایستی مقام معلم توسط مردم گرامی داشته شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: سال گذشته طرحی اجرا شد که افراد با مراجعه به مدارس دوران تحصیل خود با معلمانی که اکنون بازنشسته شده‌اند دیدار کردند، امسال نیز انتظار می‌رود این طرح با قوت بیشتری نسبت به سال گذشته اجرا شود.
جان‌نثاری ادامه داد: ضروری است در جامعه، آحاد مردم به این باور برسند که همواره مدیون معلمان خود هستند از این رو طرح‌ سپاس معلم با برنامه‌ریزی دقیق‌تری نسبت به سال گذشته اجرا شود.
وی گفت: ضمن همکاری و همراهی همه جانبه تمامی مدیران کل استان، شهرداران نیز در اجرای برنامه‌های هفته معلم با اداره کل آموزش و پرورش استان همکاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/ ز