ناکامی قاچاقچی سوخت در کاشان
ناکامی قاچاقچی سوخت در کاشان
فرمانده انتظامي شهرستان كاشان از توقيف يك دستگاه تريلي حامل 29 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کاکاوند بیان داشت: در اجرای تدابیر پیشگیرانه جهت مقابله با قاچاق کالا و سوخت در شهرستان کاشان، ماموران انتظامی این فرماندهی حین کنترل یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه تریلی حمل سوخت مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به بازرسی از خودرو پرداخته و موفق شدند ۲۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق که فاقد هرگونه مدارک و مجوز قانونی بود را کشف کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان این که برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش محموله سوخت کشف شده ۹ میلیارد ریال برآورد شده تصریح کرد: در این رابطه راننده متخلف خودرو پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: قاچاق پدیده شومی است که علاوه بر خروج منابع و سرمایه های ملی از کشور، موجب ضربات مهلک اقتصادی در جامعه خواهد شد لذا از شهروندان درخواست می کنیم به محض مشاهده و آگاهی از هرگونه فعالیت مجرمانه در زمینه قاچاق کالا و سوخت، مراتب را سریعاً از طریق تماس با مرکز فوریت های۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/ ز