اهداء ۳۵ قطعه زمین به حائزین شرایط جوانی جمعیت حسن‌آباد / تخصیص ۱۰ قطعه زمین به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن حسن‌آباد
اهداء ۳۵ قطعه زمین به حائزین شرایط جوانی جمعیت حسن‌آباد / تخصیص ۱۰ قطعه زمین به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن حسن‌آباد
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان گفت: با برگزاری آیینی ۳۵ قطعه زمین در قالب پویش مهدوی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ۱۰ قطعه زمین ویژه طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان حائز شرایط شهر حسن‌آباد تخصیص شد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ مراسم قرعه کشی اختصاص زمین به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن و طرح‌ حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شهر حسن‌آباد با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان و متقاضیان حائز شرایط برگزار شد.

محمدهادی فرازبخت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان در این باره اظهارکرد: با تلاش و پیگیری‌هایی که بعمل آمد زمین برای اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و چهار فرزند زیر ۲۰ سال و همچنین طرح نهضت ملی مسکن شهر حسن‌آباد تامین و اکنون قرعه کشی برای تخصیص زمین به واجدین شرایط بعمل آمد.

وی با بیان اینکه در این مراسم به تعداد ۴۵ خانوار از متقاضیان فوق زمین تخصیص شد افزود: آیین اهدای ۳۵ قطعه زمین در قالب پویش مهدوی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت انجام شد و ۱۰ قطعه زمین در قالب طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان بصورت قرعه‌کشی اختصاص یافت.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان ادامه داد: پروژه در شهرستان جرقویه شهر حسن آباد واقع شده است که با پیگیری‌های بعمل آمده اراضی فوق به مساحت ۱۷ هکتار واقع در محدوده پس از گذراندن مراحل قانونی و کمیسیون‌های مربوطه و عقد تفاهم‌نامه با شهرداری در خصوص آماده‌سازی در سه مرحله قرعه‌کشی به تعداد ۱۱۰ پلاک قرعه‌کشی و به متقاضیان واگذار شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان در خصوص وضعیت طرح نهضت ملی مسکن شهر حسن‌آباد عنوان کرد: در این شهر در مجموع بیش از ۶۰۰ نفر برای بهره‌مندی از طرح نهضت ملی مسکن اقدام به ثبت نام کردند که پس از پالایش و بررسی‌های لازم بالغ بر ۲۵۰ متقاضی تایید نهایی شدند.

وی گفت: در حال حاضر برای ۱۳۰ متقاضی افتتاح حساب شده است و تاکنون افزون بر یکصد متقاضی به پروژه‌ها اختصاص یافتند.
انتهای پیام/ ز