کشف و پلمب یک واحد غیرمجاز تولید و بسته بندی خوراک دام، طیور و آبزیان در شهرستان کوهپایه
کشف و پلمب یک واحد غیرمجاز تولید و بسته بندی خوراک دام، طیور و آبزیان در شهرستان کوهپایه
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان گفت: تمامی واحدهای تولیدی در حوزه دامپزشکی ملزم به رعایت دستور العمل های سازمان دامپزشکی بوده و با متخلفین بدون اغماض برخورد خواهد شد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان، دکتر سید اکبر حسینی رییس شبکه در جزئیات این خبر گفت: در پی انجام پایش های دوره ای و بازدید کارشناسان این شبکه از مراکز تولید و بسته بندی خوراک دام، طیور و آبزیان شهرستان های اصفهان و کوهپایه، یک واحد غیر مجاز تولید و بسته بندی خوراک دام، طیور و آبزیان در شهرستان کوهپایه کشف و با حکم مقام قضایی پلمب گردید.

وی افزود: این واحد تولیدی فاقد پروانه بهره برداری بهداشتی بوده و علی رغم صدور اخطار های مکرر در خصوص لزوم اخذ مجوز بهداشتی، هیچگونه همکاری و اقدامی از سوی واحد متخلف در این خصوص صورت نپذیرفت. بنابراین واحد مذکور با هماهنگی مراجع قضایی و طی انجام مراحل قانونی پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان در پایان گفت: واحد های تولیدی نقش مهمی در تامین سلامت دام و متعاقبا سلامت و امنیت غذایی انسان دارند بنابراین واحد های مذکور ملزم به رعایت دستورالعمل های سازمان دامپزشکی از جمله اخذ مجوز های بهداشتی لازم و همچنین به کارگیری مسئول فنی دامپزشکی جهت انجام نظارت های لازم از مرحله تولید تا عرضه بوده و با متخلفین بدون اغماض برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ف