جمیاری: نمایندگان مجلس با وحدت و بدون تنش عمل کنند
جمیاری: نمایندگان مجلس با وحدت و بدون تنش عمل کنند
امام جمعه کوهپایه گفت: نمایندگان مجلس با وحدت و بدون تنش این حق الناس را مراعات کنند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت‌الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: در خلقت آسمان و زمین وشب و روز و مافیها عبرتی مهم برای اهل درک و اهل فکر است یعنی اهل ایمان وتهجد و درستی این‌ها متفکران ودیگران از فکرشان بهره نبرده اند.

امام جمعه کوهپایه تصریح کرد: رهبر عزیزمان با نامه به جوانان نشان داد که تفکر رهبرمان طرفداری ازحق و مبارزه باظلم وحمایت از همه مجاهدین در هرجای دنیاست ومشخص است که تاریخ درحال ورق خوردن، با نابودی آمریکا شروع می‌شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: فضای مجازی  مسموم انسان‌ها را دچار فلج مغزی کرده تاجایی که ریس جمهور شهید ما را که هم مجتهد بود وهم دکترای حقوق خصوصی بی سواد معرفی کردند.

جمیاری ادامه داد: شهید جمهور رئیسی عزیز با شهادتش وحدت و انسجام سیاسی احزاب وجریانات کشور و حضور درانتخابات را بیشتر کرد ویک ملاک برای انتخابات را رقم داد.

خطیب نماز جمعه کوهپایه عنوان کرد: نمایندگان مجلس مجلس را جدی تر بگیرند و با وحدت وبدون تنش این حق الناس رامراعات کرده والبته باید نظارت بر مجلس  بیشتر شود.

وی در ادامه افزود: یکی از وظایف دولت چهاردهم بالا بردن سطح ارتقا اخلاق سیاسی در جامعه است البته مردم فریب افراد قبلی باسابقه ضعیف را نخورند، بهترین باید رئیس جمهور شود

جمیاری در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: صدور حکم دادستان کل دیوان کیفری بین‌المللی مبنی بر بازداشت نخست وزیر خون آشام اسرائیل وزیر جنگ ویوآو گالانت یک حرکت درست است که متاسفانه با وتوی آمریکا روبرو شده است که نشان بر اوج بی شرفی بایدن است.

وی بیان کرد: ۱۴ خرداد۶۸ یادآور غمی بزرگ از دست دادن رهبری کبیراست که تاریخ ودنیا را متحول کرد و مانند جدش علی (ع) برفرق پهلوی زده وقلوب را تسخیر کرد وپس ازایشان نائبش آمد وهمان راه ایشان استکبارستیزی وسکانداری انقلاب را بدست گرفته تا پرچم را به دست صاحبش برساند

جمیاری با اشاره به اتفاقات ۱۵ خرداد گفت: ۱۵ خرداد تلخ  ومصیبتی بود ولی مبدا جنبشی بود که استقلال کشور و ازادی را به دنبال داشت وچون قیام ما متصل به عاشوراست قیام نمیری است

‌امام جمعه کوهپایه گفت: چهارشنبه ۱۶خرداد روز جهانی محیط زیست است ضمن تبریک این روز مهم به همه حافظان محیط زیست  وظیفه‌  ما حمایت از محیط زیست است و البته امروز زنده کردن قسمتی از خانه ومحیط وبیابان‌ها وجلوگیری از آلودگی ها زنده کردن همه انسانهاست.

امام جمعه کوهپایه گفت: خواهشی دارم از طرف مردم به مسئولان که نسبت به اتمام ساماندهی مزار مطهر شدا سرعت به خرج داده و رفع موانع را در دستور کار قراردهید.

وی گفت: باتوجه به روز محیط زیست نسبت به رسیدگی به فضای سبز ودرختان وآبیاری آن اقدام شایسته بفرمایید چون فضای سبز وحفظ درختان خدمت شایسته ای به محیط زیست است.

انتهای خبر/ج ف