سرعت غیرمجاز باز هم قربانی گرفت
سرعت غیرمجاز باز هم قربانی گرفت
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهي انتظامي استان گفت: بر اثر ناتواني راننده خودروپرايد در کنترل وسيله نقليه خود به دليل تخطي از سرعت مطمئنه و برخورد با يک دستگاه موتورسيکلت، يک نفر کشته و يک نفر مصدوم شد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از خبرگزاری پلیس سرهنگ علی اصغر زارع بیان داشت: حوالی ساعت ۲۲ شب گذشته در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد حادثه رانندگی در محدوده پل خورزوق، بلافاصله ماموران پلیس به همراه نیروهای امدادی در محل حاضر شدند.

وی در ادامه افزود: با حضور کارشناسان پلیس راهور و پس از بررسی دقیق صحنه مشخص شد راننده خودرو پراید براثر تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه خود، با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد که در این تصادف سرنشین مو⁸تورسیکلت در دم جان خود را از دست داده و راننده موتورسیکلت نیز مجروح و به بیمارستان منتقل می شود.

رئیس پلیس راهور استان خاطر نشان کرد: تمامی رانندگان وسایل نقلیه موظف به رعایت قوانین و مقررات رانندگی هستند و کارشناسان پلیس راهور بدون کوچکترین اغماضی با هرگونه تخلفی به ویژه تخلفاتی که در وقوع تصادفات جرحی و فوتی تاثیرگذار باشند برخورد قانونی خواهند کرد.

انتهای پیام/ف