نوزایی نمایشگاه کاشی و سرامیک بعد از یک دهه
نوزایی نمایشگاه کاشی و سرامیک بعد از یک دهه
معــاون امور نمایشگاه ها، بــرنـامه‌ریــزی و تـوسعـه بــازار شرکت نمایشگاه‌ بین‌المللی استان اصفهان گفت: این مجموعه در راستای جبران خلاء های موجود در برخی کسب و کارها و افزایش و ارتقای رویدادهای تخصصی در سال 1403، برای احیا و نوزایی چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی اصفهان که آخرین دوره برگزاری آن به سال 1393 باز می گردد، انرژی زیادی صرف کرده است.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از روابط عمومی نمایشگاه اصفهان؛ محمد گیوی معــاون امور نمایشگاه ها، بــرنـامه‌ریــزی و تـوسعـه بــازار شرکت نمایشگاه‌ بین‌المللی استان اصفهان گفت: این مجموعه در راستای جبران خلاء های موجود در برخی کسب و کارها و افزایش و ارتقای رویدادهای تخصصی در سال ۱۴۰۳، برای احیا و نوزایی چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی اصفهان که آخرین دوره برگزاری آن به سال ۱۳۹۳ باز می گردد، انرژی زیادی صرف کرده است.

به گفته وی شرکت نمایشگاه اصفهان برای بازاریابی و برنامه ریزی هرچه بهتر نمایشگاه کاشی و سرامیک امسال همکاری مشترکی را با انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور که مطرح ترین تشکل در این رسته فعالیت به شمار می رود، صورت داده است.
معاون نمایشگاه اصفهان ضمن اظهار تاسف از اتفاقات ناگوار اخیر در کشور، تاکید کرد: حادثه دلخراش سقوط بالگرد رییس جمهور شهید و هیات همراه باعث ایجاد اختلال در تصمیم گیری ها و برنامه های رویدادی صنایع و صنوف مختلف کشور شد که صنعت کاشی و سرامیک نیز از این موضوع مستثنی نبوده و به طبع نمایشگاه تخصصی با این موضوع را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: همچنین به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری پیش از موعد معمول در ۸ تیرماه سال جاری، تاریخ برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی در اصفهان به روزهای ۴ تا ۷ تیرماه تغییر یافت.

معاون امور نمایشگاه های نمایشگاه استان اصفهان ابراز امیدواری کرد که این رویداد در سال آینده به بازگرداندن قدرت و قطبیت استان در زمینه تولید کاشی و سرامیک در کشور کمک قابل توجهی نماید و مخاطبان این نمایشگاه از این تلاش ارزشمند استقبال کنند.

انتهای پیام/