جاساز تریاک زیر بار هندوانه
جاساز تریاک زیر بار هندوانه
فرمانده انتظامي شهرستان نايين گفت: با هوشياري مأموران انتظامي اين فرماندهي بيش از 28 کيلو ترياک در بازرسي از کاميون حامل هندوانه کشف شد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از خبرگزاری پلیس سرهنگ دوم احسان بدیعیان بیان داشت: مأموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت نایین درراستای کنترل و بررسی وسایل نقلیه مشکوک با هدف برخورد با قاچاقچیان موادمخدربه یک دستگاه کامیون حامل هندوانه مشکوک وبرای بررسی آن را متوقف کردند.

وی افزود : مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به بازرسی از این خودرو پرداخته که در بازرسی صورت گرفته مقدار ۲۸ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای زیر بارهندوانه جاساز شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین با اشاره به این که در این خصوص یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد خاطر نشان کرد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر همواره و با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و سوداگران مرگ بدانند پلیس بدون هیچ مماشاتی با قاطعیت با آن ها برخورد می کند و از شهروندان می خواهیم، اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ف