مشمولان غیرغایب بدون وثیقه به سفر اربعین خواهند رفت
مشمولان غیرغایب بدون وثیقه به سفر اربعین خواهند رفت
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: کليه مشمولان غيرغايب که قصد زیارت عتبات عالیات را دارند می توانند در بازه زماني 17تير تا 14 شهريور بدون وثيقه مجوز خروج از کشور را دريافت کنند.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از روابط عمومی پلیس، سرهنگ اکبر معادلی بیان داشت: کلیه مشمولان غیرغایب دانش آموز، دانشجو و طلاب که دارای معافیت تحصیلی هستند و همچنین مشمولان غیرغایبی که دارای برگ آماده به خدمت بوده و یا در مهلت معرفی قانونی قرار دارند و قصد زیارت عتبات عالیات در ایام محرم و صفر بویژه ایام اربعین حسینی را دارند می توانند بدون وثیقه نسبت به خروج از کشور اقدام کنند.

وی افزود: بر این اساس متقاضیان می بایست در خواست های خود را صرفاً از تاریخ ۱۷ تیر ماه لغایت ۱۴ شهریور ماه سال جاری با مراجعه به سامانه sakha.epolice.ir ثبت و نسبت به تقاضای خروج از کشور بدون وثیقه اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق کانال خبرسربازی در پیام رسان های داخلی (ایتا،سروش و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/ف