عامل سرقت طلاجات در شاهین شهر دستگیر شد
عامل سرقت طلاجات در شاهین شهر دستگیر شد
فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه گفت: با تلاش مأموران انتظامي، سارقي که اقدام به سرقت بيش از 2 ميليارد ريال پول و طلا از منزل يکي از شهروندان کرده بود شناسايي و به همراه يک مالخر دستگير شد.

به گزارش اخبار کوهپایه، سرهنگ هادی کیان مهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پلیس اظهار داشت: در پی وقوع سرقت بیش از ۲ میلیارد ریال پول، طلا و وسایل با ارزش دیگر از منزلی در سطح شهرستان و شکایت مالباخته به پلیس، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۶ پس از انجام تحقیقات علمی و تخصصی با جمع آوری سرنخ های موجود سارق را که یکی از افراد سابقه دار شهرستان بود شناسایی و مشخص شد این فرد با اطلاع از مسافرت چند روزه ساکنان منزل در فرصتی مناسب وارد ساختمان شده و اقدام به سرقت اموال موجود در محل کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در نهایت فرد سارق شناسایی و مشخص شد وی زیور آلات و اموال مسروقه را به یک مالخر فروخته که در ادامه این متهم نیز دستگیر و کلیه اموال مسروقه کشف و به مالباخته تحویل داده شد.

سرهنگ کیان مهر با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی از شهروندان خواست قبل از مسافرت و ترک منزل اصول ایمنی و امنیتی منازل را رعایت و از قراردادن پول و طلا داخل منزل خودداری کنند.

انتهای پیام/ی