زندان پایان راه فروشنده مواد مخدر
زندان پایان راه فروشنده مواد مخدر
فرمانده انتظامي شهرستان كاشان از شناسايي و دستگيري فروشنده مواد مخدر و كشف بيش از 6 كيلو مواد افيوني در عمليات مأموران انتظامي اين فرماندهي خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه، سرهنگ ایرج بیان داشت: در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و در پی وصول اخبار مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در زمینه توزیع مواد مخدر در سطح شهر کاشان ، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرارگرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران با انجام یک سری اقدامات هوشمندانه پلیسی ،مخفیگاه متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اشاره به کشف۶ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک در بازرسی از مخفیگاه این خرده فروش تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد:امروز پلیس در مقابل خرده فروشان موادمخدر ایستاده و اجازه جولان دادن به آنان را نخواهد داد و از شهروندان نیز می خواهیم اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ی