کشف ۵۷ بسته شیشه از معده سوداگر مرگ
کشف ۵۷ بسته شیشه از معده سوداگر مرگ
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: 57 بسته مواد مخدر از نوع شیشه به میزان 578 گرم از معده یک متهم که به روش بلع و انباری در حال جابه جایی آن بود کشف شد.

به گزارش اخبار کوهپایه، سرهنگ مرتضی هادیان بیان داشت: با انجام اقدامات تخصصی مشخص شد محموله ای از مواد افیونی توسط فردی در یکی از محور های مواصلاتی شهرستان در حال جابه جایی است که بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در این راستا مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به سطح محور اعزام و با انجام اقدامات میدانی موفق شدند اتوبوس مورد نظر را شناسایی و در عملیاتی ضربتی خودرو را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان تصریح کرد: متهم در اتوبوس توقیفی شناسایی و برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل که در بررسی های انجام شده از معده وی تعداد ۵۷ بسته مواد مخدر از نوع شیشه که به روش بلعیدن در حال انتقال بود کشف شد .

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: در این عملیات مقدار ۵۷۸ گرم مواد افیونی از نوع شیشه کشف و فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

انتهای پیام/ی