عنوان دومی به خود ژنرال سپرده شد/ پرسپولیسی‌ها باز هم ناراحت از اصفهان رفتند
عنوان دومی به خود ژنرال سپرده شد/ پرسپولیسی‌ها باز هم ناراحت از اصفهان رفتند
تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با تحمیل شکست به قهرمان لیگ این تیم را ناراحت از اصفهان به تهران فرستاد و توانست خود بر کرسی دومی جدول بنشیند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، هفته بیست و نهم لیگ برتر در شرایطی برای ذوب‌آهن اصفهان شروع شد که این تیم در هفته گذشته نائب قهرمانی را از دست داده بود و شرایط برای کسب سهمیه آسیا نیز برای این تیم تحت الشعاع قرار گرفت اما جبران این عقب افتادگی با صعود از مرحله گروهی در جام باشگاه‌های آسیا روحیه خوبی به این تیم تزریق کرد و با این روحیه این تیم پا به بازی در این هفته گذاشت.

سبزپوشان اصفهانی اگر در نیم فصل اول هم در امتیازگیری موفق ظاهر شده بودند، می‌توانستند تنور رقابت برای رسیدن به قهرمانی را با حضور سرخابی‌های پایتخت که این روزها خوب نتیجه می‌گیرند، گرم‌تر از همیشه کنند اما تیم متحول شده پرسپولیس در ادامه روند رو به رشد خود از فصل قبل پیش از موعد به قهرمانی  رسید.

برانکو که در روزهای اخیر تیمش با مشکلاتی مواجه شده است و از هر دری حاشیه‌ای درب این تیم پر طرفدار تهرانی را می‌زند روی برد این بازی و تزریق مسکن به تیم خود خیلی حساب باز کرده بود و برد این بازی را برای شیرین‌تر شدن استقبال از جشن قهرمانی لازم می‌دانست.

از سوی دیگر ژنرال هم که تیمش در این روزها سوار بر اسب قدرت است به دنبال پیروزی مقابل قهرمان لیگ بود تا شایستگی‌هایش را اثبات کند و با کسب نتیجه مناسب عنوان نائب قهرمانی دست پیدا کند که شانس با او و شاگردانش یار بود و در روزی که سایپا به تساوی رسید، سبزپوشان اصفهانی توانستند با شکست قهرمان لیگ به جایگاه دومی خود بازگردند.

حال پرسپولیسی‌های مغبون بار دیگر با یک شکست مقابل تیم‌های اصفهانی به تهران باز می‌گردند تا خود را مهیای برگزاری جشن قهرمانی کنند و ذوب‌آهن که به رتبه دوم خود بازگشته است، تکلیف نائب قهرمانی‌اش در این فصل به دستان خودش است.

انتهای پیام/جمشید حسینی