کشف ۷ فقره زمین خواری به ارزش ۹۴۷ میلیارد ریال
کشف ۷ فقره زمین خواری به ارزش ۹۴۷ میلیارد ریال
فرمانده انتظامي استان از آزاد سازي 947 ميليارد ريال زمين تصرف شده با اجراي طرح مبارزه با زمين خواري توسط ماموران پليس امنيت اقتصادي اين فرماندهي خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از خبرگزاری پلیس سردار حمید علینقیان پور بیان کرد: به منظور برخورد با زمین خواران و آزاد سازی زمین های ملی و دولتی تصرف شده توسط افراد غیر طرح ویژه مبارزه با زمین خواری در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در این طرح ماموران موفق شدند ۷ فقره پرنده زمین خواری را کشف کرده و ۱۳۲ هزار و ۶۱۶ مترمربع از زمین ملی و  دولتی که توسط افراد غیر تصرف شده بود آزاد سازی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش زمین های آزاد شده را ۹۴۷ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این طرح ۷ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در ۴۵ روز اول سال جاری در مجموع ۸ فقره زمین خواری به ارزش هزار و ۶۴۷ میلیارد ریال کشف و ۹ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

سردار علینقیان پور با هشدار به  افرادی که اقدام به تصرف زمین های ملی و دولتی می کنند گفت: پلیس امنیت اقتصادی به صورت دقق و هوشمندانه این گونه فعالیت های مجرمانه را رصد کرده و با هر گونه زمین خواری در سطح استان برخورد قانونی می کند.

انتهای پیام/ف